قوانین سایت

کاربر گرامی
استفاده شما از وب سایت فروشگاه آنلاین پارس اندیشان پروشات به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.
قوانین
– تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه اینترنتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پارس اندیشان پروشات اقدام نماید.

۱ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
۲ –پارس اندیشان پروشات متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پارس اندیشان پروشات ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
۳ -مشتری هفت روز وقت برای انصراف تحت عنوان حق انصراف ، از قبول خود نسبت به کالاهای باز نشده، بدون شرط و تحمل جریمه را خواهد داشت و تنها هزینه ی تحمیلی بر مصرف کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
۴ – سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل فروشگاه پارس اندیشان پروشات نیستند و سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایى که در آگهی ها یا صفحات فروشگاه پارس اندیشان پروشات لینک می شوند توسط افرادی خارج از فروشگاه پارس اندیشان پروشات اداره می شوند، لذا سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات نمی تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به راﻳﺎنه تان را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات باشد، خود برعهده خواهید داشت.
۵ – وب سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
۶ – ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت فروشگاه آنلاین پارس اندیشان پروشات هر از گاهی بروزرسانی خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان بروزرسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد.
۷- فروشگاه آنلاین پارس اندیشان پروشات از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند و همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.
۸ – کلیه محتویات سایت پارس اندیشان پروشات شامل قانون به شرکت پارس اندیشان پروشات دارد و استفاده از محتویات فروشگاه پارس اندیشان پروشات برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرط ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد و در غیر این صورت مالکین پارس اندیشان پروشات شرعا راضی به انجام این عمل نیستند و اجازه پیگیری از مجاری قانونی را دارند.
توجه: فروشگاه پارس اندیشان پروشات فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و همچنین اطلاعات منحصر بفرد شما (ایمیل، نام، آدرس، تلفن) به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.
فروشگاه پارس اندیشان پروشات صفحاتی را که بازدیدکنندگان سایت مشاهده می کنند ردیابی می کند تا به این ترتیب، تعیین کند چه سرویس هایی از بیشترین محبوبیت برخوردار هستند. این اطلاعات در محتویات تبلیغاتی درون سایت یا عملکرد بهتر سرویس ها مورد استفاده قرار می گیرد.
ارتباط مستقیم با کاربران
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی parsproshat.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم.
برای تماس با سایت فروشگاه پارس اندیشان پروشات ، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل کنید.
ارسال نظر در سایت
– بدیهی است که اگر قوانین ذیل در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
– پارس اندیشان پروشات هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
– نظرات کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.
– نظرات کاربران نباید لینک به سایت های دیگر و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند
– قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
– کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
– استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
– بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت
– سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در پارس اندیشان پروشات مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در پارس اندیشان پروشات قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است .
– نمایندگی
پارس اندیشان پروشات در هیچ نقطه‏‌ای از کشور (به جز آدرس های مندرج در قسمت تماس با ما)نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی پارس اندیشان پروشات اطلاع دهید.