نمایش 1–12 از 311 نتیجه

آداپتور فیبر نوری din سینگل مود سیمپلکس

45,000 تومان
adapter din sm sim کانکتور : DIN ساختار آداپتور : سیمپلکس نوع فیبر قابل اتصال: سینگل مود رنگ : فلزی  

آداپتور فیبر نوری FC-SC سینگل مود داپلکس

50,000 تومان
 
  • ساختار آداپتور : داپلکس (Duplex)
  • نوع کانکتور قابل اتصال : SC-FC
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد (Single Mode)
  • رنگ آداپتور : آبی
  • جنس آداپتور : پلاستیکی

آداپتور فیبر نوری lc سینگل مود داپلکس

15,000 تومان
adapter LC sm dup کانکتور : LC ساختار آداپتور : داپلکس نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مود رنگ : آبی

آداپتور فیبر نوری LC سینگل مود کواد

20,000 تومان
adapter LC sm quad کانکتور : LC ساختار آداپتور : کواد نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مود رنگ : آبی

آداپتور فیبر نوری lc مالتی مود OM3 داپلکس

15,000 تومان
adapter LC om3 dup کانکتور : LC ساختار آداپتور : داپلکس نوع فیبر قابل اتصال : مالتی مود رنگ : آکوا

آداپتور فیبر نوری ST-SC داپلکس

30,000 تومان
  • ساختار آداپتور : داپلکس
  • نوع کانکتور قابل اتصال : SC-ST
  • نوع فیبر قابل اتصال : سینگل مد
  • رنگ آداپتور : نقره ای
  • جنس آداپتور : فلز

اتنیتور فیبر نوری نری به مادگی FC SM 05dB

ابعاد : 3.5 سانتیمتر وزن : 10 گرم جنس : آلومینیوم روکش : پلاستیکی نوع کانکتور : FC ساختار کانکتور : سینگل مد کاهش دهنده توان نوری : 05dB

اتنیتور فیبر نوری نری به مادگی SC SM 3dB

ابعاد : 4 سانتیمتر وزن : 10 گرم جنس : آلومینیوم روکش : پلاستیکی نوع کانکتور : SC ساختار کانکتور : سینگل مد کاهش دهنده توان نوری : 03dB

اتنیتور فیبر نوری نری به مادگی SC SM 5dB

ابعاد : 4 سانتیمتر وزن : 10 گرم جنس : آلومینیوم روکش : پلاستیکی نوع کانکتور : SC ساختار کانکتور : سینگل مد کاهش دهنده توان نوری : 05dB

اتنیتور فیبر نوری نری به مادگی lc sm 3db

ابعاد : 3 سانتیمتر وزن : 10 گرم جنس : آلومینیوم روکش : پلاستیکی نوع کانکتور : LC ساختار کانکتور : سینگل مد کاهش دهنده توان نوری : 03dB

اتنیتور فیبر نوری نری به مادگی lc sm 5db

ابعاد : 3 سانتیمتر وزن : 10 گرم جنس : آلومینیوم روکش : پلاستیکی نوع کانکتور : LC ساختار کانکتور : سینگل مد کاهش دهنده توان نوری : 05dB

اداپتور sc مالتی مود om3 داپلکس

18,000 تومان
آداپتور فیبر نوری sc om3 adapter sc om3 dup مالتی مود om3 داپلکس