نمایش 1–12 از 56 نتیجه

نمایش 9 24 36

پچ کورد فیبر نوری DIN-DIN سینگل مود پنج متری

362,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای din و din پنج متری با روکش نسوز با سرعت 10 گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ با قطر 3mm

پچ کورد فیبر نوری DIN-DIN سینگل مود دو متری

354,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای din و din دو متری با روکش نسوز با سرعت 10 گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ با قطر 3mm

پچ کورد فیبر نوری DIN-DIN سینگل مود سه متری

358,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای din و din سه متری با روکش نسوز با سرعت 10 گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ با قطر 3mm

پچ کورد فیبر نوری DIN-DIN سینگل مود یک متری

350,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای din و din یک متری با روکش نسوز با سرعت 10 گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ با قطر 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود پانزده متری

136,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC پانزده متری 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود پنج متری

108,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC پنج متری داپلکس 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود ده متری

125,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC ده متری داپلکس 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود دو متری

97,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC دو متری 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود سه متری

101,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC سه متری داپلکس 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC سینگل مود یک متری

94,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و FC یک متری 9/125 با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC سینگل مود پانزده متری

136,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و LC پانزده متری 9/۱۲۵ با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ

پچ کورد فیبر نوری FC-LC سینگل مود پنج متری

101,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری سینگل مود با کانکتورهای FC و LC پنج متری 9/۱۲۵ با روکش نسوز با سرعت 10گیگ به همراه کلیپس زرد رنگ