نمایش 1–12 از 101 نتیجه

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود پانزده متری

144,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای ST و ST پانزده متری داپلکس 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود پنج متری

79,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و FC پنج متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود ده متری

111,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و FC ده متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود دو متری

59,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و FC دو متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود سه متری

66,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و FC سه متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC_FC مالتی مود یک متری

53,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و FC یک متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود پانزده متری

144,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC پانزده متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود پنج متری

79,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC پنج متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود ده متری

111,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC ده متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود دو متری

59,500 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC دو متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود سه متری

66,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC سه متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm

پچ کورد فیبر نوری FC-LC مالتی مود یک متری

53,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری مالتی مود om2 با کانکتورهای FC و LC یک متری 50/125 با روکش نسوز با سرعت 1گیگ به همراه کلیپس رنگ نارنجی 3mm