بلاگ پارس پروشات

Nexans AmpaCity، مرکز نوآوری جهانی در لیون، فرانسه را افتتاح کرد که به برق زدایی کربن اختصاص دارد.

این جایی است که گروه در حال توسعه مجموعه ای از نزدیک به 1800 اختراع است که هر سال 80 مورد آن ثبت می شود.
Nexans یکی از نوآورترین شرکت‌های اروپایی در بخش خود است که توسط مشتریان و شرکای آن شناخته شده است و امروز در لیون حضور دارد.

AmpaCity جاه‌طلبی گروه را برای تبدیل شدن به یک بازیگر خالص در برق‌سازی و مقابله با چالش‌های دنیای برق‌دار نشان می‌دهد که مستلزم:

1. افزایش در توزیع برق که در آن تقاضا می تواند تا 40 درصد تا سال 2040 افزایش یابد.
2. بهبود قابلیت اطمینان، انعطاف‌پذیری و امنیت شبکه‌های الکتریکی برای حفظ بهتر افزایش تقاضا، که بسیاری از آن‌ها مربوط به دهه‌های 1950-1960 هستند.
3. تسریع پروژه های تاسیساتی و تضمین رقابت پذیری و دسترسی به برق از طریق توسعه شبکه ها و اتصالات بین کشورها.
4. کاهش تاثیر بر محیط زیست و ترویج کربن زدایی به منظور مبارزه با گرمایش جهانی و عمل به عنوان یک شریک مسئول، به ویژه از طریق استفاده مداوم از مواد نوآورانه.

سایت 6000 متر مربعی که شامل 4500 متر مربع آزمایشگاه است، 20 میلیون یورو سرمایه گذاری دریافت کرد و حدود صد متخصص در عملکرد عایق الکتریکی، توسعه مواد با اثرات زیست محیطی کاهش یافته، سیستم های کابلی که خطرات آتش سوزی را محدود می کند و راه حل های دیجیتال برای نظارت گرد هم می آورد.
شبکه های الکتریکی این تیم ها بین المللی هستند و هشت ملیت مختلف در آن حضور دارند.


در AmpaCity، Nexans در حال اختراع مواد جدید، کارآمد، پایدار و قابل بازیافت است.

این گروه متعهد است که تا سال 2030 100 درصد زباله های تولیدی خود را بازیافت کند و در عین حال کیفیت، خواص و طول عمر مواد مورد استفاده را افزایش دهد.
از نظر ایمنی در برابر آتش، نگزنس در حال توسعه کابل‌های برق برای ساختمان‌های آینده است که مقاوم‌تر از امروز، کارآمدتر و با عملکرد بهتر، با قرار گرفتن در معرض بیش از 1000 درجه سانتی‌گراد بوده و به عرضه وسایل ایمنی از جمله ادامه می‌دهد.
به عنوان آلارم، درب های آتش نشانی و روشنایی اضطراری برای آتش سوزی. یکی دیگر از نوآوری های اصلی ارائه شده امروز، کابل ابررسانای Nexans است.
این قدرتمند و محتاط است، قطر آن کمتر از 20 سانتی متر است و می تواند تا 3 گیگاوات برق، یعنی قدرتی معادل 3 راکتور هسته ای، حمل کند.

Nexans اولین ارائه دهنده کابل و راه حل است که تخصص خود را با متخصصان مدیریت دارایی ترکیب کرده است. به لطف ابزارهای دیجیتال و هوشمند پیاده‌سازی شده توسط این گروه، اپراتورها می‌توانند خطرات را پیش‌بینی کنند و وضعیت شبکه‌ها را از هر نقطه نظارت کنند و از خاموشی و سایر خرابی‌های عمده، به‌ویژه در شهرها، ایستگاه‌ها و بنادر جلوگیری کنند.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *