بلاگ پارس پروشات

Nexans خرید Centelsa را تکمیل کرد تا آمریکای لاتین را الکتریکی کند

پاریس، فرانسه، 1 آوریل 2022 – Nexans امروز تکمیل موفقیت آمیز خرید Centelsa، یک تولید کننده کابل ممتاز در آمریکای لاتین و متخصص در کاربردهای ساختمانی و تاسیساتی، از Xignux S.A (مرکز آن در مکزیک) را پس از دریافت مجوز قانونی اعلام کرد.
این تراکنش نقطه عطف دیگری از استراتژی Nexans برای تبدیل شدن به یک بازیکن برقی خالص را تکمیل می کند که بر زنجیره ارزش کلی که از تولید سرچشمه می گیرد و از طریق انتقال، توزیع و استفاده از انرژی پایدار جریان می یابد، تمرکز می کند.

با گردش مالی بیش از 339 میلیون دلار در سال 2021، سه کارخانه تولیدی Centelsa در کالی، کلمبیا و مرکز توزیع آنها در اکوادور، مکمل حضور Nexans در آمریکای لاتین خواهند بود. Nexans در حال حاضر چهار کارخانه صنعتی در کلمبیا، پرو، شیلی و برزیل را اداره می کند و 1300 کارمند دارد.

مقر منطقه ای Nexans اکنون در کالی مستقر خواهد شد. Nexans و Centelsa فرهنگی مشترک دارند که بر خدمات و تجربه مشتری ممتاز تأکید دارد.
تاریخچه جمعی آنها به عنوان پیشگام در فناوری های پایدار همراه با تجربه آنها در برق رسانی به مشتریان با راه حل های پیشرفته سود می رساند.

این گروه همچنین می‌تواند برای مشتریان و شرکای خود یک نام تجاری منحصر به فرد در بازارهای توزیع و استفاده بسازد، در حالی که توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر را در سراسر منطقه سرعت می‌بخشد.
Nexans با ایجاد یک آزمایشگاه طراحی در کالی، کلمبیا، برنامه Amplify خود را برای نوآوری تقویت خواهد کرد. این شامل یک تیم کاملاً اختصاصی برای تقویت نوآوری بر اساس تجربه و نیازهای مشتری آمریکای لاتین است.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *