بلاگ پارس پروشات

Nexans تسهیلات وام 200 میلیون یورویی با بانک سرمایه گذاری اروپا دریافت می کند – این امکان را برای تسریع توانایی Nexans برای رهبری انتقال انرژی فراهم می کند.

پاریس، 25 نوامبر 2021 

بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) یک تسهیلات وام 200 میلیون یورویی به Nexans اعطا کرد تا نقش فعال خود را در انتقال انرژی جهان و تعهد برای کمک به بی طرفی کربن تا سال 2030 تسریع بخشد.
وام EIB تامین مالی تحقیق و توسعه و توسعه محصول جدید، سرمایه گذاری با هدف افزایش نیروگاه های دیجیتال و تحول در بهره وری انرژی و همچنین توسعه کارخانه Halden در نروژ را پوشش می دهد.

برق رسانی یک گام کلیدی در انتقال انرژی در جهان است

با توجه به اینکه اروپا در حال درگیر شدن در کربن زدایی بیشتر است، در EIB مورد توجه قرار گرفته است.
در اوایل فوریه 2021، Nexans جاه طلبی خود را برای اضافه کردن دو خط جدید برای تولید کابل‌های صادراتی ولتاژ بالا DC در کارخانه Halden خود تا سال 2024 اعلام کرد.

این کابل‌های HVDC یک عامل کلیدی برای انتقال انرژی اروپا هستند. زیرا آنها جزء اصلی ایجاد اتصالات متقابل بین کشورهای اروپایی هستند. برای کاهش وقفه انرژی از منابع تجدید پذیر. از سال 2020، Nexans برای سرعت بخشیدن به تبدیل خود به یک شرکت مبتنی بر داده کار می کند.

دیجیتالی شدن مداوم کارخانه های گروه، کارایی خطوط تولید آن را بیشتر بهبود می بخشد. راه را برای تعمیر و نگهداری پیش بینی شده و کاهش انتشار کربن هموار می کند.
تامین مالی EIB بخشی از سرمایه گذاری های برنامه ریزی شده مرتبط را پشتیبانی می کند و به Nexans کمک می کند تا به تعهدات خود برای کمک به بی طرفی کربن تا سال 2030 عمل کند.
در نهایت، تسهیلات وام نکسانس را قادر می سازد تا پروژه های تحقیق و توسعه را با هدف بهینه سازی عملکرد و طراحی کابل، بهبود ایمنی در برابر آتش و افزایش اقتصاد دایره ای از طریق استفاده از مواد بازیافتی و بازیافت، تشدید کند.
این تامین مالی همچنین نوآوری‌های کارخانه و آزمایشگاه‌های طراحی دیجیتال Cloud Nexans را در زمینه خدمات دیجیتال و راه‌حل‌های متصل مانند INFRABIRD™ و VIGISHIELD™ که نمونه‌های عینی تبدیل گروه از محصولات به سیستم‌ها و راه‌حل‌ها هستند، افزایش می‌دهد.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *