بلاگ پارس پروشات

پارس اندیشان پروشات

با توجه به افزایش روزافزون استفاده از سیستم های مبتنی بر انفورماتیک درحوزه های تولید، اجتماعی ، فرهنگی ، بانکداری ، شهرداری ، علمی و … اهمیت رشد علمی و کاربری شرکت های فعال در صنعت ITC ، شرکت پارس اندیشان پروشات برنامه بلند مدتی را بر پایه دانش و تجربه کارشناسان خود تدوین نموده است.  دربرگیرنده اهدافی بلند مدت و جمعی است که امید است با همدلی و اتحاد و استفاده از انتقادات و پیشنهادات مشتریان گرامی و همچنین همکاران محترم ، هر روز در جهت دستیابی به این اهداف ، مسیری را طی نماییم. تا بتوانیم سهمی اندک در جهت پیشرفت و موفقیت کشور عزیزمان در جهت دستیابی به تکنولوژی روز انفورماتیک و شبکه و رقابت با کشورهای مطرح دنیا دراین زمینه داشته باشیم .

شرکت پارس اندیشان پروشات در راستای استفاده از پتانسیل بومی در تولید فیبرنوری، کابل های زوج به هم تابیده و تجهیزات جانبی آن تحت لیسانس شرکت GETEK اقدام به تولید و ارائه فیبر نوری و پچ کوردهای فیبرنوری و تجهیزات وابسته و ارائه آن به بالاترین کیفیت و رقابت با نمونه های خارجی آن به بازار داخلی و خارجی گردیده است.

و در نهایت مفتخریم در سال 1389 موفق به دریافت تندیس شرکت برتر انفورماتیک در همایش برترین های انفورماتیک کشور نائل شدیم که با پشتیبانی کاربران خدمات این شرکت و همت پرسنل دلسوز میسر گردیده است که با استمرار کوشش خود بتوانیم قله ای مرتفع تر را فتح کنیم.

 

سرویسها و خدمات تخصصی قابل ارائه توسط شرکت :

تولید پچکورد های فیبر نوری
تولید پچکوردهای مسی
ارائه مشاوره و طراحی انواع شـبکه های کامپیوتری .
ارائه راه حل های طراحی و ساخت DATA CENTER های استاندارد .
شناخت ، امکان سنجی و تهیه RFP برای شرکت ها و سازمانهای مختلف .
نصب و راه اندازی انواع سرویسهای شبکه توسط متخصصین MCSE.
راه اندازی انواع سوئیچها و روترهای سیسکو توسط متخصصین CCNP,CCIE.
پشتیبانی و نگهداری انواع سرورها و STOREGE ها توسط کارشناسان HP با مدارک رسمی معتبر.
تهیه و تأمین زیرساخت های سخت افزاری.
پشتیبانی فنی ، سرویس و نگهداری تجهیزات شبکه و دستگاه های رایانه ای .
طراحی ، پیاده سازی و نظارت بر راه اندازی مراکز داده (Data Center و تأمین نرم افزارها و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز شامل سیستم های برق رسانی بدون وقفه ( UPS ، هشدار، درب های کنترلی )

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *